zobraziť pridať firmu

Exteriérové žalúzie


vonkajšie žalúzie Vonkajšie žalúzie patria medzi najžiadanejšie exteriérové protislnečné zatienenia v posledných rokoch. Exteriérové žalúzie slúžia nielen k tieneniu okien, ale aj ako moderný doplnok všetkých budov. Exteriérové žalúzie patria medzi najúčinnejší druh zatienenia. Ich výhoda spočíva predovšetkým v tom, že dokážu zastaviť slnečné lúče a teplo skôr, než sa dostaví do miestnosti.

Tieto žalúzie majú však aj veľa ďalších výhod. Jednou z nich je, ako už bolo spomenuté, regulovanie slnečných lúčov, ďalej potom je to zamedzovanie prístupu tepla v horúcich letných dňoch. Naopak, v chladných zimných mesiacoch exteriérové žalúzie zabraňujú úniku tepla. Vonkajšie žalúzie navyše ochránia vaše súkromie pred zvedavými pohľadmi zvonku. Medzi ďalšie vlastnosti exteriérových žalúzií patrí aj individuálne nastavenie sklonu lamiel. Za zmienku stojí aj dlhá životnosť a takmer bezúdržbovosť.

Vonkajšie žalúzie sa líšia predovšetkým farebným prevedením, šírkou a tvarom lamiel.

Exteriérové žalúzie sú vhodné pre každú budovu a to vďaka tomu, že aj napriek tomu, že má budova svoj špecifický štýl a farbu, ponúkajú vonkajšie žalúzie širokú škálu farebného prevedenia so všetkými možnými odtieňmi. Nemusíte sa teda obávať, že si z tejto ponuky nevyberiete.

Ovládanie vonkajších žalúzií je jednoduché. Zvoliť si môžete ručné ovládanie pomocou kľuky, prípadne šnúrky alebo elektrické, ktoré využíva elektronického motora. V prípade, že si zvolíte elektrické ovládanie vonkajších žalúzií, budete žalúzie ovládať pomocou vypínača umiestneného na stene alebo pomocou diaľkového ovládača. Je len na vás, aký spôsob si vyberiete a ktorý vám bude vyhovovať najviac.

Obstaraním exteriérových žalúzií nielen ochránite majetok a súkromie, ale ušetríte aj peniaze za náklady na vykurovanie.

Fotogaléria exteriérových žalúzií Cenová ponuka exteriérových žalúzií