zobraziť pridať firmu
Podporilo:
podporiť

Hodnotenie:

hodnotiť
Firma:

Correct Parkett s.r.o.

Adresa: Pribinová 10
Hlohovec
Kontaktná osoba: p.Minarčík
Tel.: 0915870538
Fax:
Mob.: 0915870538
E-mail: correctparkett@correctparkett.sk
www: http://correctparkett.sk
Informácie o firme:
Firma Correc Parkett s.r.o. ponúka:

IGLO 5 classic

5-komorový systém so šírkou 70 mm s vonkajším tesnením

Teplý profilIGLO 5 Classic je systém navrhnutý s cieľom uspokojiť očakávania Klienta. Kombinácia tepelnej izolácie vysokého stupňa, zvukovej izolácie a zaručenej účinnej funkčnosti činí profil synonymom modernej technológie a elegancie. Profil IGLO 5 CLASSIC umožňuje výrobu a správne fungovanie okien najrôznejších tvarov.IGLO 5 CLASSIC vytvára možnosť ponúknuť Klientom okná spĺňajúce všetky funkčné požiadavky a zároveň odzrkadľujúce najvyššiu kvalitu z hľadiska estetiky.

Prednosti profilu IGLO 5:

* Päťkomorová stavba profilu umožňuje získať vysoké parametre tepelnej izolácie a dokonalej stability: vďaka systému vnútorných komôr profilu, tesnení a s využitím tepelno izolačných skiel poskytujú možnosť značného obmedzenia strát tepelnej energie a nákladov na kúrenie
* Estetické a neviditeľné zasklievacie tesnenie
* Možnosť použitia širokej škály izolačných dvojskiel s rozmermi do 35 mm
* 13 mm vzdialenosť osi drážky kovania zaisťuje optimálne zabezpečenie pred vlámaním
* Špecifický tvar aj osadenie tesnení EPDM v špeciálnych kanáloch a drážkach zaisťuje optimálnu izoláciu a dlhodobé užívanie.
* Oceľové výstuže v ráme a v krídle zvyšujú pevnosť, čo zohráva podstatnú úlohu pri veľkých konštrukciách

Vlepovaná technológia


Vážený zákazník, teší nás váš záujem o okná ponúkané našou firmou, ktoré sú preverené 20-ročnou výrobnou praxou.

Dennou produkciou 5000 okien, ktorú zabezpečuje cca 1000 výrobných montážnikov, vám garantujeme rýchlu dodávku od 4-10 dní. Okrem dodávky vám zabezpečíme 100%-nú montáž profesionálnymi montážnikmi, ktorá neodmysliteľne dopĺňa a ovplyvňuje kvalitu okien. Kompletnú vitráž okenných otvorov dopĺňajú žalúzie, sieťky, rolety a vonkajšie/vnútorné parapety.

V nasledujúcich riadkoch vám chceme stručne priblížiť slovne a vizuálne kvalitu a kompletnosť nášho sortimentu. Veríme, že po prehliadnutí stránok, zhodnotení vašich požiadaviek a nami ponúkaných priorít /prax, kapacita, rýchla dodávka, prijateľné ceny/ sa rozhodnete pre okná práve od našej firmy.

Plastové okná a dvere sú vyrábané z PVC profilov IGLO 5, odolného voči poveternostným vplyvom počasia, spĺňajúceho najprísnejšie európske normy pre tepelnú a zvukovú izoláciu, bielej farby s možnosťou širokej škály farebného prevedenia. Štandardne sú vybavené s 3 cm parapetným profilom. V ráme a samotných oknách je zabudovaná oceľová výstuž v tvare U hr. 2mm. K zaskleniu sa používajú vysokokvalitné sklá nemeckej firmy GUARDIAN FLACHGLAS. Nízkoemisné dvojsklá vyplnené argónom sa vyznačujú vylepšenou tepelnou izoláciou U=1,0 W/m2K bez dodatočného príplatku.

NOVINKOU je teplý rámik, ktorý perfektne dopĺňa termoizolačné vlastnosti okna. Na kvalite okien a dverí sa podieľa použitie bezpečnostného obvodového kovania rakúskej firmy MACO, ktoré je vybavené mikroventiláciou 13 mm, bezpečnostnou poistkou proti vysadeniu a poistkou proti chybnej manipulácii s kľučkou. (Možnosť aj kovanie proti vlámaniu). Okná dodávame v základnom prevedení s hliníkovou kľučkou vo farbe okna a so šedým prípadne čiernym ekologickým tesnením. Všetky tieto komponenty spájajú v sebe najmodernejšiu techniku s najvyšším komfortom bývania.

Na výrobu okien a dverí z hliníka sa používa profil jedného z popredných výrobcov okenných a dverných systémov firmy METALPLAST.

Okná vyhotovené z borovicového dreva alebo z dreva meranti v systéme Softline sa vyznačujú moderným a estetickým prevedením. Vplýva na to pekný tvar zaobleného profilu, vďaka ktorému nadobúda aerodynamické tvary s hladkým a lesklým povrchom.
Ponúkané produkty:
  • Plastové okná
Prezentácia: