zobraziť pridať firmu
Podporilo:
podporiť

Hodnotenie:

hodnotiť
Firma:

Marian Kiss - NK-MONT

Adresa: Pezinska 53
Senec
Kontaktná osoba: Marian kiss
Tel.: 0903233093
Fax:
Mob.: 0903 23 30 93
E-mail: senec@incon.eu
www: http://www.incon.eu
Informácie o firme:
Autorizovane zastúpenie Incon spol. s r.o.. Spoločnosť INCON patrí od svojho založenia v roku 1992 k najväčším a najdlhšie pôsobiacim výrobcom okien na Slovensku. V súčasnosti má viac ako 180 zamestnancov, 140 externých spolupracovníkov pre montáž a dopravu a širokú sieť predajcov. Hlavná činnosť spoločnosti je výroba plastových a hliníkových okien, dverí a presklených fasád.

Plastové okná INCON sú vyrábané z dvoch druhov profilov. Nemecké profily INOUTIC majú 5 alebo 6 komôr so stavebnou hĺbkou 71, 76 a 84 mm. Plastové profily sú zosilnené oceľovými vystužovacími profilmi s hrúbkou až 2 mm. Tesnenia vo všetkých typoch profilov je možné v prípade mechanického poškodenia vymeniť.
Plastové okná INCON Luxury s trojsklom sú zaradené do energetickej triedy A.
Okná INCON Exclusive ponúkajú riešenie pre okná v nízkoenergetických i pasívnych domoch. Okná aj balkónové dvere sú testované a certifikované na zabudovanie do výšky 100 metrov.

Používame kovanie najnovšej generácie Winkhaus activPilot vyrábané v Nemecku. Má unikátne 4-polohové štrbinové vetranie pre otvaravo-sklopne plastové okná. Všetky uzatváracie čapy sú bezpečnostné a nastaviteľné rukou.

Izolačné sklo Saint Gobain (Nemecko) alebo AGC (Belgicko). Štandardné je použité tepelnoizolačné dvojsklo, U=1.1 W/m2K, zvukový útlm Rw=32 db. V ponuke je kompletný sortiment skiel zvukovoizolačných, bezpečnostných, farebných, vzorovaných a pod..
Ponúkané produkty:
  • Plastové okná
  • Hliníkové okná
  • Interiérové žalúzie
  • Interiérové rolety
  • Exteriérové žalúzie
  • Exteriérové rolety
Poloha na mape:


Cenová ponuka okien Cenová ponuka vonkajších roliet Cenová ponuka vonkajších žalúzií Kontaktný formulár
Prezentácia: