zobraziť pridať firmu

Plastové okná, drevené okná - eurookná a hliníkové okná jednoducho, rýchlo a pohodlne

V dnešnej dobe sú rôzne spôsoby realizácie výmeny starých okien za nové, moderné napr. plastové okná, hliníkové okná , eurookná, drevené okná, plastovohliníkové okná alebo drevohliníkové okná. Jeden zo spôsobov je práve internet. Na Slovensku pôsobia mnohé firmy zaoberajúce sa výmenou a výrobou okien, a preto cieľom nášho portálu je ponúknuť vám možnosť rozhodnúť sa priamo z pohodlia vášho domova pri výbere tej správnej ponuky.
Ponúkame jednoduchú možnosť rozposlať viacerým firmám súčasne vaše požiadavky, a tým šetríme vaším časom, následné odpovede si nájdete na svojej e-mailovej adrese, stačí sa iba rozhodnúť.Čo nájdete v jednotlivých sekciách

V sekcii "články o oknách" sa dozviete všetko o oknách dostupných na našom trhu. Dočítate sa tu ako správne vyberať okná, podľa akých kritérií, z čoho sa vyrábajú eurookná, koľko komorové profily nám ponúka dnešný trh plastových okien, aký pokrok v oblasti tepelnej izolácii zaznamenali hliníkové okná, aké sú ich výhody a nevýhody. Akú starostlivosť si vyžadujú drevené okná - eurookná a plastové okná. Články vám pomôžu vyriešiť dilemu, aké okná vybrať, či plastové okná, eurookná alebo hliníkové okná, prípadne kombinované plastovohliníkové okná alebo drevohliníkové okná. Dočítate sa tu aj niečo o plastových okenných profiloch rôznych značiek ako aj o tieniacej technike.

V sekcii "fotogaléria" nájdete galérie pomocou ktorých sa môžete inšpirovať. V galérií okien nájdete fotky všetkých druhov okien, napr. plastové okná, eurookná, hliníkové okná atď.. Odporúčame navštíviť hlavne galérie tieniacich prvkov, ktoré vám ponúknu pestrú inšpiráciu.

Sekcia "rady a tipy" slúži na lepšiu orientáciu pre návštevníkov portálu. Zákazníci tu nájdu vzory ako postupovať pri žiadostiach na cenové kalkulácie okien, markíz, vonkajších roliet a vonkajších žalúzií. Firmy tu nájdu vzor ako sa zaregistrovať na našom portály, ako podporiť náš portál a nájdu tu aj rôzne Ankety, ktoré si môžu vložiť na svoj portál.


  • Plastové okná
  • Eurookná
  • Hliníkové okná
  • Tlačové správy

Plastové okná sa dnes tešia stále stúpajúcej obľube. Zásadný vplyv na to má niekoľko dôležitých faktorov. Jedná sa predovšetkým o vysokú kvalitu, dlhoročnú životnosť a prijateľnú obstarávaciu cenu. Medzi ďalšie klady patria jednoduchá údržba a moderný dizajn. Nielen na slovenskom trhu je k dispozícii obrovské množstvo firiem, ktoré vám sú schopné pripraviť a zabezpečiť komplexnú výmenu existujúcich okien za plastové. Ak ešte nemáte plastové okná, máte rozhodne o čom premýšľať. Výhody plastových okien v skratke:
- plastové okná v podstate nepotrebujú údržbu
- plastové okná majú naozaj dlhú životnosť
- plastové okná majú vynikajúce izolačné vlastnosti

Dnes sú kvalitné eurookná pojem. Eurookná patria v dnešnej dobe medzi vysoko dopytovaný sortiment tovaru. Môžeme sa s nimi stretávať stále častejšie v podstate u akýchkoľvek nehnuteľností. Ich obľuba je daná predovšetkým kvalitným spracovaním a pomerne priaznivou obstarávacou cenou. Podstatný vplyv má aj ich moderný dizajn a dlhoročná životnosť. Pravé drevo zaručuje útulnosť a teplo, drevené okná ladia s nábytkom, parketami ako aj dverami.

Na súčasnom trhu je veľa spoločností, ktoré sa v tejto problematike angažujú. Ak premýšľate o výmene okien vo vašom dome, byte, či chate, mali by ste zvážiť aj obstaranie eurookien. Ide nesporne o riešenie, ktorého nebudete ľutovať.

V dnešnej dobe je medzi nami aj veľa takých, ktorí pri výmene okien požadujú hliníkové okná. Tie sa vyznačujú celým radom pozitív. Jedná sa o moderný vzhľad, vysokú životnosť a prvotriednu kvalitu. Okrem toho hliníkové okná zaznamenali veľký pokrok v oblasti tepelnej izolácie. Vďaka profilácii bez tepelných mostov tak nehrozia žiadne tepelné straty.

Vďaka mnohým spoločnostiam, ktoré sa v tejto problematike orientujú, je k dispozícii naozaj bohatá ponuka. Vyberie si tak bez problémov aj ten najnáročnejší klient. Hliníkové okná predstavujú moderné riešenie, ktorého rozhodne nebudete ľutovať.


plastové okná eurookná okná