zobraziť pridať firmu

Interiérové žalúzie


Interiérové žalúzie Interiérové žalúzie sú predovšetkým vhodné pre redukciu denného svetla v interiéri. Zároveň toto kvalitné zatienenie vnútorného priestoru je elegantným doplnkom, ktorý nesmie chýbať v žiadnej budove. Ďalšími funkciami interiérových žalúzií je okrem zamedzenia prístupu slnečných lúčov i rozdelenie miestností, ďalej potom aj zvuková izolácia. Dôležitou funkciou žalúzií je aj zachovanie súkromia obyvateľov. Zároveň vďaka mnohým možnostiam prevedení sú interiérové žalúzie aj záležitosťou estetickou, preto sa nebojte a skúste pri robení žalúzií experimentovať. Docielite tým harmonické zladenie farieb žalúzií s rôznymi farebnými doplnkami v miestnosti. Konečný efekt vás určite milo prekvapí.

Vnútorné žalúzie sa delia na horizontálne a vertikálne. Ponuka žalúzií sa v posledných rokoch rozšírila o nové druhy žalúzií, na výber je aj mnoho farebných a materiálových prevedení. Vyberať si môžete zo širokej palety odtieňov. Na výber sú farby neutrálne, ale aj pastelové s lesklým, matným alebo metalickým prevedením. Z materiálov si môžete zvoliť napríklad hliníkové, ktoré patria dnes k najčastejším, ďalej potom drevené. Drevené interiérové žalúzie dodávajú vnútornému priestoru miestnosti príjemný a útulný pocit. Žalúzie sa tiež vyrábajú z plastu i bambusu. Ponúk je veľa, preto si iste vyberie interiérové žalúzie aj ten najnáročnejší zákazník.

Ovládanie žalúzií v interiéri je možné manuálne alebo za pomoci elektrického motora s vypínačom aj diaľkovým ovládačom.

Interiérové žalúzie sú nielen nevyhnutným účelovým doplnkom, ale v dnešnej dobe aj elegantným štýlovým prvkom, ktorý nesmie chýbať v žiadnej budove.

Fotogaléria interiérových žalúzií