zobraziť pridať firmu

Japonské steny


Japonské steny sú módnym hitom, ako najlepšie zatieniť interiér. Ponuka obsahuje jednotlivé panely rôznych dizajnov, ktoré sú dostupné v rôznych rozmeroch. Zároveň je možné si v budúcnosti zaobstarať nové panely v iných farbách. Nestane sa vám teda, že by vás tento moderný doplnok mohol časom omrzieť.

Dôvodov prečo si zvoliť japonské posuvné steny je hneď niekoľko. Tým prvým, ako už bolo povedané, je to, že sa jedná o krásny a moderný doplnok, ktorý je určený na zatienenie interiéru. Výhodou japonských stien je plné riešenie tienenia okien. Steny slúžia ako ochrana proti slnečným lúčom a tiež ako ochrana súkromia. K dostaniu sú aj látky, ktoré dokážu zatemniť celý interiér. Japonské steny netienia však len okná, ale aj oddeľujú časti miestností (ako sú napríklad šatne aj schodisko a rôzne kúty v miestnosti). Japonské steny sú nielen funkčným, ale aj moderným prvkom nejedného interiéru.

Záujem o japonské steny stúpa, pretože tento druh tienenia stojí v popredí trendového záujmu. Japonské steny sú dnes často využívané do novostavieb. Tu steny docielia jednoduchosti a podčiarkujú štýlové zariadenie interiéru.


japonské steny japonské steny japonské steny japonské steny japonské steny

Materiály a prevedenia japokských stien

Japonské steny tvoria akékoľvek materiály záclonové či závesové. Tieto steny sú dodávané v širokej škále farieb, zároveň je možné vytvárať rôzne farebné kombinácie japonských stien. Japonské steny sa vyrábajú aj na mieru a to podľa vašich predstáv a prianí.

Japonské steny bývajú odporúčané do priestorov, ktoré vyžadujú zatienenie väčšej plochy. Stena je tvorená látkovými panelmi, ktoré sa posúvajú po vodiacej lište. Posuvné steny sú vyrobené z kvalitných látok. Japonské posuvné steny prekonajú všetky vaše požiadavky na dizajn a zatienenie vášho interiéru.

Spôsoby ovládania japonských stien:

- šnúrou so závažím
- oceľovou tyčkou
- motorom


japonské steny japonské steny japonské steny japonské steny japonské steny japonské steny
Fotogaléria japonských stien