zobraziť pridať firmu

Plastové okná Aluplast


okná aluplast Spoločnosť Aluplast trade je českou spoločnosťou. Patrí medzi kvalitných výrobcov profilov do plastových okien. Nie je to len tak obyčajný výrobca, ale veľmi spoľahlivý a certifikovaný partner, ktorý vyhral Cenu strednej a východnej Európy za veľmi dobré tepelnoizolačné vlastnosti. Profil Aluplast je skutočným ideálom profilu strednej triedy s mierne zaoblenými tvarmi hrán a oceľovými výstuhami v krídle. Je jedným z najpredávanejších profilov na slovenskom trhu s veľmi dobrým pomerom izolačných vlastností okna a obstarávacej ceny.

Parametre plastových okenných profilov Aluplast

Plastové okná z profilov Aluplast sú trojkomorové, štvorkomorové, päťkomorové a šesťkomorové z dvojmilimetrovou oceľovou výstužou. Okná majú kvalitnú mikroventiláciu a bezpečnostnú poistku. Do okien je možné dať veľa skiel, dokonca aj špeciálnych skiel, ako sú pokovované sklá a bezpečnostné sklá, ktoré sú lepená ako trojskla a majú nižšiu priepustnosť.

Profil Ideal 4000

Profily Aluplast sa vyznačujú moderným dizajnom v podobe zošikmených plôch a oblých hrán zvnútra aj zvonka. Veľmi dôležitou vlastnosťou je to, že vyhovujú zvýšeným nárokom na tepelnú izoláciu, ktorá zaisťuje lepší komfort bývania a rozhodne dokáže naozaj o veľké číslo znížiť finančné nároky na vykurovanie alebo klimatizáciu vášho bytu alebo domu.

Profil Ideal 7000

Drahšie a luxusnejšie typy profilov Aluplast disponujú a garantujú vysokú bezpečnosť vášho domu, naozaj vynikajúce tepelné, ale aj zvukové izolačné vlastnosti, ktoré sú vhodné aj pre takzvané pasívne domy. Použitie všetkých profilov značky Aluplast je možné vo všetkých možných budovách, cez obyčajné rodinné domy, byty, paneláky až po administratívne, komerčné a iné ďalšie verejné budovy.

Výrobca plastových okenných profilov Aluplast je určite kvalitným výrobcom a má asi najlepší pomer čo sa týka cena/výkon. Pri kúpe okien profilov Aluplast určite nemusíte dlho váhať a bezpečne vám môžem povedať, že ich kúpu neoľutujete.

- na nekvalitnom okne sa môže farba postupom čase vytratiť

Cenová ponuka okien