zobraziť pridať firmu

Plastové okná Gealan


Firma Gealan sa zaoberá výrobou a vývojom okenných profilov viac ako 30 rokov. To z tejto firmy robí firmu, ktorá je na poli okenných profilov naozaj veľmi skúsená a známa. Ako je známe, tak zrovna skúsenosti sú kľúčom k úspechu. Skúsenosti a predovšetkým doba pôsobenia tejto spoločnosti tiež značí to, že bude pravdepodobne kvalitná a obľúbená, pretože v opačnom prípade by už asi nebola medzi nami.
Gealan patrí v súčasnosti k popredným nemeckým výrobcom vytláčaných profilov so špecializáciou na okenné systémy. Gealan je veľmi dynamicky sa vyvíjajúci firmou, pretože sa neustále snaží inovovať svoje produkty a tým aj vylepšovať. Teraz si predstavíme niektoré produkty tejto firmy so svojimi vlastnosťami a výhodami.

Päťkomorový okenný profil GEALAN S3003


okná gealan

Tento profil je kombináciou profilov 3008/3093 a poskytuje harmonicky odstupňovaný vzhľad rámu a krídla. Profily majú zaoblené hrany. Nadmernému usadzovaniu nečistôt bránia zasklievace lišty. Medzi prednosti tohto profilu patrí dobrá tepelná izolácia, čo je naozaj kľúčová vlastnosť. Tepelná izolácia je však na kvalitnej úrovni u všetkých profilov firmy Gealan. Okno disponuje tiež automaticky pracujúcim vetracím systémom, ktorý sa volá GECCO 3 (GEALAN Clima Control). Profil má veľmi dobrú bezpečnosť a to vďaka tomu, že je hlavná komora profilu vystužená z pozinkovanej ocele (lepšia pevnosť) a hlavne do profilu je možné použiť bezpečnostné sklá a kovania. Ako u každých plastových okien aj u okien v tomto profile je údržba jednoduchá a bezproblémová.

Šesťkomorový okenný profil GEALAN S8003IQ

okná gealan

Ďalšia komora navyše zaisťuje nižšie straty tepla a tým pádom ešte lepšie izolačné vlastnosti. Stabilita okna je tiež na veľmi dobrej úrovni. Tento profil je takým ideálnym spojením tepelnej izolácie a stability. Do profilu je možné pridať aj veľké oceľové výstuže, ktoré zaručujú ešte lepšiu pevnosť, tvarovú stálosť a bezchybnú funkčnosť okna. Profil má pomerne rovnaké vlastnosti, ako jeho vyššie spomínaný braček, ale väčšina vlastností je lepšia.
Cenová ponuka okien