zobraziť pridať firmu

Plastové okná INTERNOVA


okná internova

Firma INTERNOVA patrí medzi najobľúbenejšie, najpredávanejšie a najpoužívanejšie plastové profily na Slovensku. Ich systém vznikol v Rakúsku podľa najnovších poznatkov konštrukčnej výrobe okien. Do roku 2000 sme ho poznali pod obchodným menom INTERTEC S. Profily INTERNOVA mali a ešte stále majú obrovský, dynamický rast čo dokazuje, že sú tieto profily veľmi kvalitné, obľúbené a bezproblémové. Systém je veľmi obľúbený mimo Slovenska aj v Čechách, Chorvátsku, Rusku aj na Ukrajine. Plastové profily INTERNOVA sa vyrábajú z nemäkčeného plastu technológiou vytláčania zmesi plastov v bielej farbe, ale samozrejme aj v iných farbách. Firma okrem okien dodáva aj náradie, nástroje a podporné chemické prostriedky od renomovaných európskych aj zámorských výrobcov a dodávateľov.

O kvalite plastových profilov INTERNOVA

Kvalita týchto profilov je na vysokej úrovni. To dokazuje napríklad, že INTERNOVA podlieha kvalitatívnej kontrole niekoľkých noriem. Spoločnosť INTERNOVA má veľa certifikátov, čo zase dokazuje skutočnosť, že vyrába naozaj kvalitné profily pre okná. Plastové okná robené v tomto profile vám nepochybne zabezpečia dobrú bezpečnosť pred vniknutím do domu vďaka ich pevnej konštrukcii. Pevná konštrukcia zaisťuje tiež dobrú tvarovú stálosť. Po stránke izolačnej, ktorá vás chráni pred teplom a hlukom, sa na okná INTERNOVA môžete spoľahnúť. Zabezpečenie infiltrácie vzduchu z exteriéru pri plastových oknách umožňujú mnohé technické riešenia. Okná sú samozrejme veľmi dobre čistiteľné, čo vychádza zo samotnej podstaty plastových okien. Profily INTERNOVA sú optimálne stabilizované voči pôsobeniu UV žiarenia a tiež proti poveternostným podmienkam.

Dizajnovo okná INTERNOVA určite zodpovedajú dnešným trendom a nijako vás nesklamú. Bude sa vám na ne dobre pozerať a kúpou týchto okien si dizajn vášho domu nepokazíte. Samozrejme dizajnová stránka je veľmi individuálna, takže je to len a len na vás.

Profily značky INTERNOVA sa môžu pochváliť naozaj veľkú obľúbenosťou v Čechách a na Slovensku. Táto obľúbenosť dokazuje, že sú okná kvalitné a zákazníci sú s nimi spokojní. Pri kúpe okien sa určite pozrite na ponuku plastových okien v profile INTERNOVA.

Cenová ponuka okien