zobraziť pridať firmu

Plastové okná Rehau


okná rehau Spoločnosť Reahau je prémiová značka pre riešenia na báze polymérov a je v oblasti stavebného a automobilového priemyslu, aj ostatných priemyselných odvetví, medzinárodným lídrom. Firma sa snaží nahradiť tradičné suroviny oveľa lepšími, a to tradičným spracovaným plastov. Spoločnosť taktiež vyniká vďaka svojmu premyslenému know-how.

Základné črty okien z profilom Rehau


Tešte sa domov, vďaka originálnemu dizajnu okenných profilov Rehau

S nádherným dizajnom okien od značky Rehau sa budete tešiť na každý príchod do vášho domova. Značka Rehau vám dáva možnosť investovať do nádherného dizajnu okien a zároveň budú mať aj ostatné vlastnosti na veľmi dobrej úrovni. Okná Rehau vám ponúka veľké množstvo tvarov, farieb, dekórov a tvarovaných krídel.


Ušetrite peniaze vďaka izolácii okenných profilov Rehau

Okenné profily Rehau sú schopné teplo vášho domova uschovať tam, kde by malo byť uschované - vo vašom domove. Dobrá hodnota tepelnej izolácie vám nielen spríjemní bývanie, ale aj ušetrí veľa peňazí za vykurovanie domu v zime alebo za klimatizáciu domu v lete.


Bývajte bezpečne vďaka pevnosti a bezpečnosti okien Rehau

Zabezpečte svoj dom veľmi kvalitnými a pevnými oknami, ktoré sú v okennom profile Rehau. Spoločnosť Rehau robí okná jedine z kvalitných materiálov a vytvára naozaj veľmi pevné konštrukcie, ktoré dostatočne zabezpečia váš dom pred zlodejmi. S takto bezpečnými oknami sa odporúča dávať tvrdené sklá, ktoré ešte bezpečnosť zvýšia. Dobré je, keď sú sklá potiahnuté aj fóliou, ktorá v prípade rozbitia okna udrží črepy pohromade. To je dobré pred zlodejmi, ale aj na ochranu vášho zdravia, pretože sa na črepinách neporežete.

Okná v profile firmy Rehau sú vysoko kvalitnými oknami vďaka vlastnostiam, o ktorých ste sa teraz dočítali. Ak budete kupovať nové plastové okná, tak sa rozhodne pozrite na ponuku tejto firmy a porovnajte ju s inými kvalitnými profilmi. Kúpu okien Rehau určite neoľutujete!

Cenová ponuka okien