zobraziť pridať firmu

Plastové okná Salamander


okná salamander Firma Salamander Industrie Produkte GmbH Turkheim Nemecko pôsobí už viac ako 30 rokov na svetovom trhu s PVC profilmi na výrobu plastových okien. Firma Salamander je veľmi úspešnou firmou a jej profily pre plastové okná majú vysoko kvalitatívny štandard. Plastové okná s profilom Salamander patria medzi najmodernejšie a najlepšie výrobky svojho druhu.

Hlavné znaky plastových profilov značky Salamander

Medzi hlavné znaky profilov Salamander patria jednoznačne vysoká kvalita a štandard, ktorý predstavuje samotná značka Salamander. Plastové profily tejto značky sa radia medzi to najkvalitnejšie, čo môžete mať. Vynikajúci a bezkonkurenčný vzhľad vyznačujúci sa výnimočne hladkým povrchom a bielou farbou, ktorá je jedinečná medzi všetkými profilmi, to je značka Salamander. Ďalším dôležitým znakom je veľmi dobrá pevnosť, o ktorej bude ešte reč. Okná Salamander sú dostupné štandardne v bielej farbe. Samozrejme si môžete zvoliť aj inú farbu alebo inú povrchovú úpravu, jednostrannú alebo obojstrannú.

Pevnosť profilov Salamander

Pevnosť týchto profilov je tiež na veľmi dobrej úrovni. Okná sú konštrukčne riešené tak, že v miestach, kde sú rôzne skrutky je plast značne zosilnený. Masívne prevedenie zaisťuje to, aby okno vydržalo naozaj veľa, a zosilnené plasty v oblastiach skrutiek značne chráni citlivé miesta okien. Podľa rôznych testov nezávislých spoločností je dokázané, že pevnosť plastových okien v profile značky Salamander je veľmi dobrá a medzi všetkými ostatnými profilmi sa umiestnila na popredné miesta.

Prevedenie okien Salamander

Tvary plastových okien z profilov Salamander môžu byť v hladkom prevedení s predsadeným krídlom, alebo v zaoblenom prevedení. Hĺbka skla sa môže pohybovať až 34 milimetrov pri rozdielnom použití zasklievacích líšt. Zvukotesnosť sa v tomto prípade pohybuje až do 47 dB.

Typov profilov značky Salamander je samozrejme veľa. S istotou vám môžem povedať, že tieto profily sú kvalitné a rozhodne neurobíte žiadnu chybu, keď si plastové okná s týmto profilom kúpite, pretože patria medzi to najlepšie svojho druhu.

Cenová ponuka okien