zobraziť pridať firmu

Plastové okná Schüco


Plastové profily Schüco majú u nás asi najširšie spektrum profilov, tvarov a farieb. Vďaka najmodernejšej systémovej technológii sú kompromisy, ktoré sa týkajú oblastí, ako je dopad svetla, tepelná izolácia, vzhľad, dizajn a mnoho ďalších, minulosťou.

Charakteristika okenných systémov Schüco

Plastové okná Schüco sú z päťkomorových, šesťkomorových a samonosných osemkomorových profilov. Komory tvoria taký labyrint, ktorý umožňuje odvodnenie profilov bez rizika prieniku vody do miest, kam by sa voda dostať nemala, t.j. k oceľovým výstuhám, ktoré nesmú skorodovať. Plastové profily Schüco v kombinácii s presklením Sporotherm Super, sú schopné veľmi účinne zadržať teplo a tým pádom sa stávajú veľmi úspornými oknami, ak nie najúspornejším oknami na celom trhu.

Dizajnovo sú okná samozrejme vyhovujúce dnešným módnym trendom. Nepochybne sa vám okná budú páčiť. Paleta farieb týchto okien je veľmi široká. Dizajn okien je vytvorený tak, že sú schopné imitovať napríklad drevo z exteriérom a interiérom.

okná schüco okná schüco

Prednosti plastových profilov Schüco

Medzi výhody určite patrí veľmi pekný dizajn. Ďalej sú to kvalitné žiaruvzdorné pozinkované oceľové výstuhy tvoriace konštrukčné jadro plastového okna, ktoré sa nachádzajú v stredovej časti profilu a sú spojené skrutkami. Hrúbka týchto výstuží je v rozmedzí o sile 1.5, 2 alebo 3 milimetre. Hrúbka výstuhy je podľa exponovanosti okna a čím väčšia exponovanosť tým väčšia hrúbka výstuhy. Tiež je dôležité spomenúť kvalitné tesnenia okien, ktoré je vyrobené z vysoko akostného materiálu EPDM na báze kaučuku. Životnosť tesnenia je rovnako dlhá, ako je dlhá garancia výrobcu na profil. Tesnenie má tzv. pamäťový efekt.

Plastové okná značky Schüco sú veľmi kvalitné a ich kúpu rozhodne neoľutujete vďaka vyššie spomínanému a peknému dizajnu, kvalitnému tesneniu, žiaruvzdornosti a mnohým ďalším prednostiam.

Fotogaléria okien Schüco Cenová ponuka okien