zobraziť pridať firmu

Plastové okná VEKA


Firma VEKA je spoločnosťou, ktorá je známa po celom svete nielen svojou dobrou kvalitou. Zaoberá sa tvorbou plastových systémov pre okná, dvere a dosky. Produkty tejto firmy patria medzi najžiadanejšie a najvyhľadávanejšie profily plastových okien na slovenskom trhu. Firma VEKA je známa dokonca aj svojim veľmi dobrým správaním so zákazníkmi. Sú schopní sa prispôsobiť požiadavkám svojich zákazníkov, aby zabezpečili čo možno najvyššiu spokojnosť. Spoločnosť VEKA je známa aj svojím kvalitným servisom a korektnými rokovaniami s partnermi, zákazníkmi alebo dodávateľmi či už ide o čokoľvek.

Charakteristika okien s plastovým profilom VEKA

Okná s profilom VEKA sa hodia vlastne kamkoľvek. Majú atraktívny dizajn, veľmi dobré izolačné vlastnosti a dobré vnútorné hodnoty, akými sú napríklad tvarová stálosť, veľmi dobré izolačné schopnosti viacčlánkových systémov, čo znižuje náklady na vykurovanie a zvyšuje bezpečnosť. Plastové profily VEKA sa tiež môžu pochváliť odolnosťou proti vplyvom počasia a starnutiu a bez údržbovým materiálom. V poslednej rade je potrebné sa zmieniť o kovových výstuhách, ktoré zabezpečujú vysokú bezpečnosť. Plastové okná s profilom VEKA sú aj veľmi šetrné k životnému prostrediu. To platí nielen pri výbere surovín, z ktorých sú plastové okná vyrobené, ale aj pri vývoji výrobkov a recyklačných aktivitách.


okná veka okná veka
profil VEKA Ekolinia profil VEKA Perfectline

Hlavné výhody plastových okien s profilom VEKA

Vďaka celoobvodovej oceľovej výstuže sa môžu okná s profilom VEKA pochváliť dobrou tvarovou stálosťou. Táto výstuž je v ráme okna, ale aj krídla okien sú vystužené. Ďalej to sú nerezové rámy, ktoré zabezpečujú pevnosť presklenia a lepšiu tepelnú izoláciu. Okná disponujú kvalitným kovaním a mikroventiláciou. Medzi nesporné výhody určite patrí aj vysoká kvalita farieb a ich stálosť vďaka podfarbenému prednému profilu.

Ak máte záujem o plastové okná a chcete len kvalitné kúsky, chcete byť šetrní k životnému prostrediu, a ak chcete mať mnoho ďalších výhod, tak rozhodne neváhajte a každopádne riadne preskúmajte ponuku plastových okien firmy VEKA.

Cenová ponuka okien