zobraziť pridať firmu

Plastovohliníkové okná


plastovohliníkové okná Plast aj hliník majú v dnešnom stavebnom priemysle naozaj zásadné uplatnenie. Spojením týchto dvoch materiálov totiž získate mnoho výhod, ktoré vám zaistí maximálnu spokojnosť. Nie je teda divu, že v oblasti okien sa dnes začínajú čoraz viac presadzovať plastovohliníkové okná.

Čo vlastne sú plastovohliníkové okná?

Plastovohliníkové okná sú okná, ktorých výrobným materiálom je vo svojej najväčšej miere plast a v menšej hliník. Štandardne sa jedná o plastové okná, ktorých vrchné vrstvy sú akoby potiahnuté hliníkom. Na prvý pohľad to teda vyzerá, že sa jedná o hliníkové okná, avšak pod hliníkovou vrstvou sa ukrýva plast.


Aké výhody plastovohliníkové okná ponúkajú?

Plastovohliníkové okná zaručujú mnoho pozitív. Plast je materiál, ktorý sa vyznačuje vysokou životnosťou, dokonalou tesnosťou a izoláciou. Hliník je zástupcom materiálov, ktorý je odolný proti rozmarom počasia a pôsobí rozhodne štýlovejšie, ako samostatný plast. Vďaka kombinácii týchto dvoch materiálov a ich výhod sú teda zaistené len tie najlepšie vlastnosti.


Plastovohliníkové okná sú k dispozícii v obrovskom množstve variácií

Na našom trhu nájdete mnoho spoločností, ktoré sa realizáciou plastovohliníkových okien zaoberajú. Pred samotným projektom výmeny vašich existujúcich okien za plastovohliníkové okná, je potrebné porovnať ponuky týchto firiem. Vyberte potom len také, ktoré sú schopné splniť vaše predstavy a požiadavky.

Rovnako tak, ako je množstvo špecializovaných firiem, tak aj čo sa týka variácií plastovohliníkových okien je rozhodne z čoho vyberať. K dispozícii je množstvo rozmerových i tvarových variácií. Ani v problematike farebného prevedenia alebo určitého štýlu nie je žiadny problém. Pred realizáciou projektu vám je obvykle vypracovaná nezáväzná kalkulácia ceny, ktorá je ovplyvnená konkrétnymi prvkami plastovohliníkových okenných systémov. Už teraz sa môžete stretnúť s mnohými spokojnými klientmi, ktorí si nechali namontovať plastovohliníkové okná, pridajte sa k nim aj vy.

Cenová ponuka okien