zobraziť pridať firmu

Žalúzie Plissé


plisé Plisé patrí medzi súdobé moderné doplnky okenných systémov. Tešia sa dnes veľmi vysokej obľúbenosti a dopytu medzi mnohými zákazníkmi. Nie je sa v podstate čomu čudovať, jedná sa totiž o dizajnový prvok, ktorý dokáže vniesť do vašich domovov úplne nových rozmerov.

Čo je to vlastne plisé?

Zjednodušene povedané jedná sa o horizontálne žalúzie, ktoré predstavujú obzvlášť zaujímavý okenný systém. Srdcom plisé je skladacia technická textília so špeciálnou povrchovou úpravou proti prachu a iným nečistotám.


Plisé v najrôznejších variáciách

Rovnako ako klasické interiérové žalúzie, tak aj žalúzie plisé sú k dispozícii v najrôznejších variáciách. Nezáleží tak vôbec na tom, či je konkrétna okno, kam chcete plisé montovať malé, alebo veľké, nie je problém ani v prípade, keď má okno atypický tvar. Vyberať môžete samozrejme aj z mnohých farebných prevedení. Je tak teda zaistené, že si vyberiete také plisé, ktoré sa do vášho interiéru budú čo najlepšie hodiť. Pri nákupe je vhodné tiež prihliadať aj k farebnému nádychu jednotlivých miestností.


Kde plisé kúpiť?

žalúzie plisé

Zohnať žalúzie plisé je veľmi jednoduché. Vzhľadom k tomu, že je ponuka sortimentu vďaka mnohým spoločnostiam, ktoré sa zaoberajú výrobou a distribúciou plisé, naozaj obrovská, zoženiete tieto žalúzie ako v kamenných predajniach špecializujúcich sa na bytové doplnky, tak aj v e-shopoch. Ak však chcete naozaj kvalitné plisé, mali by ste nakupovať v predajniach, ktoré sa zaoberajú okennými systémami, tu je zaistená maximálna kvalita a neskôr aj vysoká spokojnosť.

Plisé našťastie nepredstavujú žiadnu výraznú finančnú náročnosť. Ich obstarávacie ceny sa pohybujú v rádoch stoviek až tisíc korún, môže si ich teda dovoliť prakticky ktokoľvek. Takáto investícia sa určite oplatí, jednak vám bude značne užitočná čo do jej primárnej funkcie zatienenia, ale zároveň vám skrášli váš interiér, čoho si okrem vás iste všimnú aj vaši príbuzní či hostia, ktorých pozvete na návštevu.

Fotogaléria žalúzií plisé