zobraziť pridať firmu

Poľské okná


poľské okná Okná patria medzi stavebné prvky prakticky každej nehnuteľnosti. Nikoho tak nemôže prekvapiť, že je im potrebné venovať určitú pozornosť a starostlivosť. Čas od času je pochopiteľne na oknách vykonať tzv. generálku. U starších objektov a domov sa tiež nevyhnete ani ich výmene. Na našom predajnom trhu je dnes k dispozícii obrovské množstvo značiek okien. Niektorí výrobcovia a distribútori pochádzajú priamo zo Slovenska, ale veľmi populárne sú aj poľské značky okien.

Má vôbec cenu premýšľať o poľských oknách?

Poľské plastové okná sa vyznačujú predovšetkým obvykle nižšou obstarávacou cenou. V tejto chvíli sa tak ponúka otázka, či za nižšiu obstarávaciu cenu môžete získať naozaj kvalitné výrobky? Je ťažké podať jednoznačnú odpoveď, záleží to totiž, rovnako ako aj u našich produktov, vždy na konkrétnom prípade. Všeobecne sa však dá povedať, že poľské okná nijako výrazne nezaostávajú za napríklad slovenskými oknami.

Iba také značky, ktoré u nás majú svoje obchodné zastúpenie

V zásade by ste však mali premýšľať len o takých poľských značkách okien, ktoré u nás majú svoje zastúpenie. V žiadnom prípade sa neoplatí komunikovať s výrobcom alebo distribútorom priamo v Poľsku. Celú prácu by ste si totiž zbytočne skomplikovali a bezpochyby tiež pretiahli. Rovnako by ste museli pripočítať nemalé náklady na dopravu. Ak je však poľská firma, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom okien zastúpená na našom území, nemal by tu vzniknúť žiadny problém. Pred samotnou realizáciou zákazky by ste sa však mali sami presvedčiť o kvalitách spoločnosti. Preštudujte si starostlivo ich ponuku a svoju pozornosť zamerajte aj na jej referencie. Ak má niekto známy okná od konkrétnej poľskej firmy, taktiež sa spýtajte na jeho spokojnosť.

Poľských okien sa teda nie je potrebné nijako obávať, je však potrebné vyberať a porovnávať, jedine tak môžete byť úplne spokojný.

Cenová ponuka okien