zobraziť pridať firmu

Vzor ako požiadať o cenovú ponuku

Sú dve možnosti ako požiadať o cenovú ponuku. Prvá je hromadná cenová ponuka pri ktorej sa žiadosť rozpošle všetkým firmám v danom kraji. Druhá možnosť je individuálna cenová ponuka, žiadosť sa pošle len vami vybranej firme. Hromadná cenová ponuka sa nachádza v každom kraji pod sloganom, ale tlačidlo sa zobrazí, až keď vyberiete okres a produkty resp. druh okien.


hromadná cenová ponuka okien

Ak chcete požiadať o cenovú ponuku od jednej firmy, otvorte ľubovoľný kraj a z katalógu firiem si vyberte konkrétnu firmu, od ktorej chcete výpočet cenovej ponuky. Otvorte ju a v spodnej časti profilu firmy sa nachádza tlačitko odoslať cenovú ponuku. Kliknite a vyplňte formulár cenovej ponuky okien (v hromadnej žiadosti je rovnaký formulár).

Vyplňte povinné údaje, ktoré sú označené hviezdičkou. Do políčka E-mail zadajte vašu e-mailovú adresu, na ktorú vám má dotyčná firma poslať výpočet cenovej ponuky. Označte typ okien, na ktoré chcete cenové ponuky.
Zadajte rozmery okien alebo dverí v milimetroch, kliknite na políčko vybrať, otvorí sa vám nové okno a vyberte si typ okna alebo dverí (pevné, otváracie, s vetračkou, posuvné atď. pozrite legendu pod obrázkom) a zadajte počet kusov. Ak vám počet riadkov nestačí kliknite na políčko pridať riadok. Ak si želáte výpočet cenovej ponuky aj so žalúziami, sieťkami, s parapetmi zaškrtnite konkrétne okienka, pozri obrázok.
Do okienka poznámka môžete dopísať ďalšie informácie napr. počet komôr atď.. Pomocou tlačítka vybrať môžete priložiť vlastný súbor, ak máte napríklad vlastný náčrt okien.

Ak vám môžeme poradiť, rozpošlite svoju žiadosť o cenovú ponuku aj firmám v iných okresoch, tak si budete môcť porovnať cenové ponuky a navyše niektoré firmy ponúkajú dovoz okien zadarmo aj do niekoľko stoviek kilometrov!!!

hromadná cenová ponuka okien
cenová ponuka okien

Legenda typov okien:

1.pevné okno
2.otváracie okno
3.okno s vetračkou
4.otváracie okno s vetračkou
5.posuvné dvere s vetračkou a s jedným pevným oknom